PavlavTroubě.cz

O mně

Ahoj, vítám vás na svých stránkách. Jmenuji se Pavla a je mi 42 let. Jako každá máma pro svou rodinu uvaří, upeče. Svoje první dortíky jsem upekla svým dětem. A tím jsem začala přemýšlet nad tím, že se začnu zdokonalovat ve svém pečení. První dortíky byli takové ty začátečnické, ale byli pečené s láskou a radostí. Děti milují marcipán a já se začala pídit, jak se dá vyrobit. Moje začátky byli dosti strastiplné, ale postupem času jsem se dopracovala tam, kde teď jsem.

Hodně jsem studovala různé webové stránky, hledala jsem inspiraci a rady u zkušenějších zapálených amatérských či profesionálních cukrářek. Proto bych chtěla, aby mé stránky také sloužily těm, kdo začínají a hledají inspiraci a pokud budu moci radu či nějaký ten recept a postup ráda pomůžu. Na mých stránkách najdete moje tvoření, různé postupy a recepty.

Zajímám se také o pečení chleba a různého pečiva z kvásku. Moje první pečivo chléb byl upečen s droždí a ráda se podělím o své zkušenosti s ostatními. Vytvořila jsem pro vás ebook, ve kterém naleznete jak si upéct svůj první chléb.

Moje webové stránky podléhají autorskému právu. Slouží pro inspiraci a pomoci těm, kteří začínají péct. Některé recepty jsou od různých skupinek, či jiných uživatelů. Uvádím také odkud jsou pořízeny pro případné nedorozumění, že něčí stránky kopíruji. Tyto recepty či postupy mám vyzkoušené.